Valvoline Rajd Małopolski 06-08 Lipca 2023

W dniach 06-08 Lipca 2023 odbył się Valvoline Rajd Małopolski stanowiący 4. Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 2 Rundę Rajdowych Mistrzostw Południa oraz 1 Rundę Rajdowych Mistrzostw Śląska.
Nie wstydem jest napisać że zajęliśmy 2 miejsce w klasie RN3 z małą strata to 1 miejsca.
Na prawy fotel pilota powrócił mój „etatowy” pilot Jacek Wasilewski.
Rajd Małopolski to kultowy Rajd Krakowski który był rozgrywany 15 lat temu . Odcinki specjalne należą do najtrudniejszych w Polsce, a organizator dopiął tego aby było wszystko zorganizowane na jak najwyższym poziomie.
Prawdziwe ściganie zaczęliśmy w piątek w nocy. Niestety nie trafiliśmy z doborem mieszanki opon i straciliśmy kilka sekund na śliskich leśnych partiach. Założeniem na sobotę był atak od samego początku. Wszystko szło po naszej myśli. Wygrywaliśmy wszystkie odcinki specjalne w naszej klasie RN3 jednak przez nieszczęśliwy wypadek naszych kolegów ostatni odcinek został odwołany i nie byliśmy w stanie odrobić małej starty do 1 miejsca .
Kolejnym Rajdem będzie kultowy Rajd Rzeszowski w dniach 10-13 Sierpnia gdzie damy z siebie wszystko
Dziękuję naszym sponsorom za możliwość startów na najwyższym poziomie !

#frassesbar #mytnik #matmat #tintpl #billboardytarnow #tintcarspl #69tablic #bytint #twojateneryfa #tintrallynft #tintup #tintrallyteam #damianboncela #tutenerife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *