Damian Boncela i Piotr Szadkowski wygrywają w Nysie!

Damian Boncela i Piotr Szadkowski, reprezentujący załogę Tint Rally Team, wygrali w klasie rallyN3 podczas Rajdu Nyskiego. Po zaciętej walce na trudnej trasie, para kierowców zdołała pokonać konkurentów i stanęła na najwyższym stopniu podium. Boncela i Szadkowski byli pełni uznania dla swoich partnerów, którzy umożliwili im start na tak wysokim poziomie. Mówili, że jako załoga są tylko od wykonania planu, który sobie założyli, ale dzięki wsparciu swoich sponsorów mogli zrealizować swoje cele i odnieść sukces. Rajd Nyski okazał się być wspaniałą okazją do zobaczenia, jak załoga Tint Rally Team radzi sobie w trudnych warunkach. W dniach 27-28.05.2023 załoga pojawi się na Grand Prix Tomaszowa Maz 2023 – tym razem pojedzie jako samochód funkcyjny „00”. Zapraszamy do kibicowania!

Po zaciętej walce i pełnej emocji rywalizacji, kierowcy i ich ekipa cieszyli się ze zwycięstwa i pokonania kolejnej trudnej trasy. Zwycięstwo w Rajdzie Nyskim na pewno dodaje skrzydeł załodze Tint Rally Team i daje nadzieję na kolejne sukcesy w sezonie 2023.

#TintRallyTeam #RajdNyski #RallyN3 #motorsport #zwycięstwo #sportowysukces #partnership #współpraca #motywacja #sezon2023 #web3 #decentralization #Blockchain #cryptocurrency#smartcontracts #dapps #digitalidentity #iot #ai #privacy #security #innovation #frassesbar #mytnik #matmat #tutenerife #tintrallynft #bytint #twojateneryfa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *