Słodko-gorzki Rajd Świdnicki

Rajd Świdnicki przeszedł do historii. Niestety nie zobaczyliście nas na mecie, jednak był to dla nas świetny debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Przed ostatnim odcinkiem specjalnym samochód odmówił posłuszeństwa.

Zdobyliśmy doświadczenia na kultowych trasach Elmotu. Do momentu awarii elektryki prowadziliśmy w klasie i wypracowaliśmy tak potężną przewagę, że mogliśmy sobie pozwolić pojechać jeszcze szybciej by poznać limity Picanto RallyN. 

Damian Boncela: Chciałbym bardzo podziękować sponsorom, którzy zaufali nam i pomogli wystartować w rundzie RSMP co jeszcze miesiąc temu było dla mnie marzeniem.

Krzysztof Schenk bardzo dziękuje za wsparcie każdym rajdowym słowem i uświadomieniu, że warto walczyć o swoje marzenia ! 

Ocieramy łzy i za ponad tydzień widzimy się na Rajd Nyski Do zobaczenia !

#frassesbar #mytnik #matmat #tintpl #billboardytarnow #tintcarspl #69tablic #bytint #twojateneryfa #tintrallynft #tintrallyteam #damianboncela #tutenerife  #mirelavons #klaudiatyper #level56pl #NonFungibleTokens #DigitalArt #CryptoArt #Blockchain #Collectibles #VirtualAssets #CryptoCollectibles #ArtOnTheBlockchain #NFTCommunity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *